11 золотих правил задля досягнення успіху у реальному житті

16.12.2016

Ці правила Білл Гейтс озвучив в одній із шкіл США. Сенс цих правил у тому, що реальне життя досить суворе і часом навіть жорстоке.

Правило 1
Життя несправедливе - змиріться з цим!
Правило 2
Світу наплювати на вашу самооцінку. Життя буде вимагати від Вас закінчити справу ДО того, як Ви відчуєте себе впевнено.
Правило 3
Ви не отримуватимете 60 000 $ в рік одразу після школи. Ви не станете віце-президентом компанії з супутниковим телефоном у машині раніше, ніж Ви заробите на них.
Правило 4
Ви вважаєте, що вчитель занадто вимогливий? Подивитесь на себе, коли станете начальником Ви.
Правило 5
Подавати гамбургери не нижче вашої гідності. Ваші дідусі і бабусі використовували інше слово для роздачі котлет - вони називали це Можливістю.
Правило 6
Якщо Ви сіли в калюжу - це не вина ваших батьків, не хникайте, вчіться на помилках.
Правило 7
До вашого народження ваші батьки не були такими нудними, як зараз. Вони стали такими, оплачуючи Ваші рахунки, чистячи ваш одяг і вислуховуючи ваші міркування про себе коханого. Тому, перш ніж почнете рятувати світ від покоління своїх батьків, вичистіть "вбиральню" у власній кімнаті.
Правило 8
Ваша школа, можливо, і покінчила з поділом учнів на лідерів і невдах, але життя - НІ. У деяких школах не ставлять поганих оцінок і дають вам стільки спроб, скільки вам потрібно для правильної відповіді. Це не має НІЧОГО спільного з реальним життям.
Правило 9
Життя не поділене на семестри. У вас не буде літніх канікул і знайдеться небагато роботодавців, які зацікавлені в тому, щоб ви ЗНАЙШЛИ СЕБЕ. Шукайте за свій рахунок!

Правило 10
Телебачення - це НЕ реальне життя. Насправді людям зазвичай доводиться ходити на роботу, а не сидіти за столиком в кафе.
Правило 11
Будьте ввічливі з зубрилами і ботаніками. Не виключено, що незабаром ви будете працювати на одного з них.